ارتباط با ما 09120273029

اتحادیه جهانی سازمان های سگ ژرمن شپرد (WUSV)

زمان مطالعه: < 1 دقیقه تاریخچه ای از WUSV اتحادیه سازمانهای سگ ژرمن شپرد، بلافاصله بعد از سازمان SV (سازمان سگ نژاد ژرمن شپرد آلمان) تاسیس شد. دیری نپایید که استفاده کنندگان این نژاد سریعا گسترش یافته و در هر کشور جداگانه اقدام به تاسیس موسسه ژرمن شپرد نمودند. در گذشته مسولیت کسب اطمینان از توانایی پرورش دهندگان نسبت به ...

< 1 دقیقه
0 دیدگاه
مدیر
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تاریخچه ای از WUSV

اتحادیه سازمانهای سگ ژرمن شپرد، بلافاصله بعد از سازمان SV (سازمان سگ نژاد ژرمن شپرد آلمان) تاسیس شد. دیری نپایید که استفاده کنندگان این نژاد سریعا گسترش یافته و در هر کشور جداگانه اقدام به تاسیس موسسه ژرمن شپرد نمودند. در گذشته مسولیت کسب اطمینان از توانایی پرورش دهندگان نسبت به فراهم کردن امکانات لازم و همچنین تقویت روابط موسسه های کشورهای مختلف بر عهده SV بود. در سال ۱۹۶۸این موسسه اقدامی را انجام داد که هدف آن ارتقاء همکاری بین المللی در تمامی زمینه ها و یکپارچگی استاندارد برای تمامی پرورش دهندگان بود.

در ابتدا اتحادیه سازمانهای اروپا و کشورهای همسایه جزء این برنامه بودند. بعد از چند ماه، سازمان به موفقیت های چشمگیری دست یافت. در ماه می ۱۹۶۸، سازمانهای سگ ژرمن شپرد ۱۱ کشور در آوگسبورگ آلمان دور هم آمدند و اتحادیه سازمانهای سگ ژرمن شپرد اروپا (EUSV) را تشکیل دادند. بعد از یک هفته، کشورهای بلژیک، دانمارک، فرانسه، هلند، ایتالیا، استرالیا، سویس،اسلواکی و جمهوری فدرال آلمان به این اتحادیه پیوستند. بعد از ۵ سال، این سازمانها، فدراسیون بزرگتر و مهمتری  به نام اتحادیه جهانی سازمان های سگ ژرمن شپرد (WUSV) را در سال ۱۹۷۴ تشکیل دادند. از آن زمان تاکنون، WUSV دارای 98 سازمان عضو از 91 کشور شده است.

WUSV یک سازمان چتری است ، سازمانی که از اجتماع موسسات ژرمن شپرد کشورهای متعدد تشکیل شده است و همه آن ها برای ارتقاء منابع شان با یکدیگر همکاری می نمایند و اطلاعات فنی نظیر نگهداری کتب حاوی فهرست دام ها و مشخصات آن ها ، ثبت کنل، برگزاری مسابقات و… توسط کلاب های ملی عضو WUSV که شامل جزئیات مربوط به هدف سازمان WUSV و وظایف سازمان های عضو آن می شود را شامل می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *