ارتباط با ما 09120273029

درباره ما

زمان مطالعه: 2 دقیقه
باشگاه سگ نژاد ژرمن شپرد ایران

باشگاه سگ نژاد ژرمن شپرد ایران

باشگاه سگ نژاد ژرمن شپرد ایران

باشگاه سگ ژرمن شپرد ایران با نام اختصاری GSDI در سال 2015 موفق به اخذ نمایندگی WUSV (سازمان سگ نژاد ژرمن شپرد جهان) شد که محل استقرار این سازمان جهانی در کشور آلمان است امور مربوط به سگ ژرمن شپرد ایران زمانی برای جامعه جهانی قابل قبول می باشدکه توسط موسسه GSDI انجام گیرد.

سوالات متداول

اطلاعات سگ های ژرمن شپرد ثبت شده در مرکز GSDI در لینک زیر قابل بررسی است.

آدرس : http://pedigree.gsdi.ir

9 صبح الی 16 بعد از ظهر

1- در ابتدا باید توجه داشته باشید که اگر سگتان دارای میکروچیپ است شماره میکروچیپ را در فرم ثبتی نوشته در غیر اینصورت با تهیه میکروچیپ سگ خود را نزد دامپزشک برده تا تزریق میکروچیپ و معاینه سگ انجام شود سپس عکس شناسنامه که توسط دامپزشک مهر، امضا و تایید شده را برای باشگاه سگ ژرمن شپرد ایران(GSDI) ارسال فرمایید.

2- تکمیل فرم درخواست ثبت شجره ژرمن ترجیحا به لاتین ممهور به مهر دامپزشک

3-در صورتی که مولدین نر و ماده دارای مالک جداگانه هستند ، هر دو مالک برگه درخواست ثبت شجره نامه ( فرم ثبتی ) را امضا کرده و از درگاه ارتباطی خودشان برای دفتر GSDI  پس از تایید صحت آن ارسال فرمایند.

4-در مرحله بعدی عکس سگ توسط مالک برای دفتر ارسال میگردد تا از نظر فنوتیپی، اطلاعات نوشته شده در برگه ثبتی برای مثال رنگ ، نژاد و جنسیت توسط کارشناسان داخلی و خارجی مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

5-مرحله ثبت شجره توسط دفتر  GSDI صورت میگیرد و قبل از چاپ، برای مالک ارسال شده تا صحت اطلاعات شخصی وارد شده را تایید و بررسی نماید.

6- بعد از تایید، شجره نامه سگ شما چاپ و سپس آماده ارسال خواهد شد.

قزوین، چهارراه ولیعصر، بلوار ایت الله خامنه ای، روبه روی هتل مرمر، مجتمع تجاری نیایش، طبقه 4 ، واحد 448

موبایل : 09120273029

تلفن : 02833991220